sabt

امنیت اتومبیل به کمک دوربین ثبت وقایع خودرو

بارها از بسیاری از صاحبان خودرو را شنیده ‌ایم که اتومبیلشان دچار سرقت یا آسیب توسط فرد دیگری شده است. شکستن شیشه، کلید خوردن، خراشیده شدن و همچنین سرقت سیستم صوتی، لاستیک، محتویات صندوق عقب و …. که همگی در حین پارک در پارکینگ ها و حاشیه کوچه و خیابان اتفاق می افتد. نصب یک دوربین هایی که  وقایع خودرو را ثبت می کنند می تواند تا حد زیادی از بروز چنین وقایعی جلوگیری کند. در حقیقت، دوربین‌ های امنیتی داخل خودرو، راه ‌حل ‌های امنیتی ایده ‌آلی هستند که به شما کمک می‌کنند تا مراقب خودرو های پارک شده ‌تان، به ‌ویژه در پارک‌ های شبانه باشید.

دوربین ثبت وقایع خودرو ابزار امینتی برای اتومبیل

دوربین های ثبت وقایع خودرو ابزار امینتی برای اتومبیل

موارد استفاده از دوربین ثبت وقایع خودرو

ایمنی اولویت شماره یک و امنیت اولویت شماره دو در استفاده از دوربین های وقایع خودرو است. برای حفظ ایمنی از دوربین ایمنی که در عقب خودرو قرار دارد استفاده می شود. این سیستم‌ ها با ارائه دید وسیع در عقب، از حوادث ناخواسته همچون تصادف جلوگیری می‌کنند و به شما امکان می ‌دهند در هنگام رانندگی با خودرو، آنچه را که پشت سرتان است ببینید. اما همانطور که گفته شد هدف شماره دو نصب دوربین های ثبت وقایع خودرو، حفظ امنیت اتومبیل است که برای انجام این کار داش‌کم‌ ها (Dashcam) و دستگاه‌ های DVR به کار گرفته می شود. دوربین های این سیستم ‌ها، با ضبط همه چیز چه در حین رانندگی و چه در زمان پارک خودرو در پارکینگ، به تامین امنیت خودرو و اجزای آن کمک می کنند.

از دوربین ثبت وقایع خودرو برای ثبت تصادفات، سرقت و حوادث غیر مترقبه می توان استفاده نمود

از دوربین های ثبت وقایع خودرو برای ثبت تصادفات، سرقت و حوادث غیر مترقبه می توان استفاده نمود

 

مزایای نصب دوربین ثبت وقایع خودرو

دوربین های خودرو، چه برای اثبات ادعای بیمه، چه برای دستگیری خرابکاران در حین عمل و یا حتی جلوگیری از آنها، ابزاری کاربردی است. ماشین‌ کالای گران‌ قیمتی است که بسیاری از ما نمی ‌توانیم بدون آن زندگی کنیم، بنابراین صرف چند صد هزار تومان برای تهیه دوربین های امنیتی، سرمایه ‌گذاری بسیار عاقلانه ‌ای است. برای مشاهده ویدیو ها یا دریافت هشدار های حرکتی در هنگامی که شخصی قصد نفوذ به خودروی شما را دارد، با اتصال سیستم دوربین به شبکه اینترنت، هشدارها و تصاویر به تلفن شما ارسال می شود.

دوربین های خودرو به دو دسته دوربین های ایمنی در عقب و دوربین های امنیتی در جلو تقسیم می شوند

دوربین های خودرو به دو دسته دوربین های ایمنی در عقب و دوربین های امنیتی در جلو تقسیم می شوند

ویژگی های ضروری برای دوربین ثبت وقایع  خودرو

برخی از ویژگی‌ های مورد نیاز وجود دارد که برای این نوع دوربین ها مسئله ای ضروری است از جمله:

_ کیفیت فیلم شارپ: رزولوشن دوربین های امنیتی خودرو برای شناسایی بهتر باید حداقل 1080p باشد.

_ دید در شب مناسب: کیفیت تصاویر در تاریکی باید به گونه ای باشد که شما بتوانید جزئیات بیشتری را حتی در تاریکی مطلق ببینید.

_ دوربین بدون سیم

_ برخی امکانات مورد نیاز دیگر همچون باتری قابل شارژ، امکان بهره بری از انرژی خورشیدی، امکان صوتی دو طرفه و نمایش زنده در هر زمان و هر مکان

 

 

 

محصولات مرتبط:

مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست