قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تجهیز محیط منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تجهیز محیط تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تجهیز محیط اقدام کند.
همچنین از آنجا که تجهیز محیط یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در تجهیز محیط مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در تجهیز محیط قیمت‏‌های خرده فروشی است که غالباً توسط تولید‏کننده و یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند.
با نهایت احترام به کاربران و با توجه به طیف گسترده سبد محصولات، تجهیز محیط نمی‌تواند قیمت و موجودی نهایی کالاها را قبل از سفارش گذاری به صورت قطعی اعلام نماید. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان‌‏هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت‌‏گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، تجهیز محیط موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید. لازم به ذکر است در صورتی که کالایی پس ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می‏‌شود. قیمت کلیه محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته‌بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

سفارش و ارسال

الزامی است هنگام دریافت سفارش کالا کارت شناسایی مُعتبر را به سفیر تحویل کالای تجهز محیط ارائه دهید.

کارت شناسایی میبایست متعلق به شخص تحویل گیرنده که در فاکتور مشخصات ایشان درج شده باشد، در غیر اینصورت همکاران ما امکان تحویل کالا را نخواهند داشت.

مطابق قوانین صنفی سفیران تحویل کالا اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را درب اصلی منتهی به خیابان تحویل دهند.

مشتریان گرانقدر توجه بفرمایید تطبیق تعداد و اقلام سفارش با فاکتور لازم است در حضور سفیر تحویل سفارش تجهیز محیط ، سلامت فیزیکی کالا را بررسی و در صورت وجود مشکل یا ایراد از تحویل گرفتن آن خودداری کنید. بدیهی است که تحویل گرفتن کالا توسط شما به منزله تایید سلامت فیزیکی آن خواهد بود.

سفارش های که مجموع مبلغ فاکتور ، بیش ۳۰۰ هزار تومان باشد کاملا رایگان خواهد بود و هیچ گونه وجه مازادی دریافت نخواهد شد. ضمنا مبلغ مالات بر ارزش افزوده بر روی قیمت کالاها اظافه شده و هیچ وجه اظافی در زمان تسویه حساب و صدور فاکتور بابت مالیات از شما اخذ نخواهد شد.

فهرست