چرا محصولات خود را در فروشگاه اینترنتی تجهیز محیط بفروش برسانیم؟

بسترتجهیز محیط بیش از چند هزار بازدید کننده دارد وهر ماه چندصد فروش موفق به ثبت می رساند.

 • از آنجا در هنگام فروش حضوری تعداد مشتریان به شعاع چند صد متری محل و فروش تا نهایتا شهر مورد نظر خلاصه می شود. فروش اندک و سود کمتری عاید فروشندگان حضوری خواهد شد.در حالی که در فروشگاه اینترنتی تعداد مشتریان محدود به شهر یا محدوده خاصی نمی باشد
 • اگر برند تازه تاسیس باشید با بارگذاری و بیان مشخصات محصول به همراه عکس امکان معرفی و تبلیغ برند خود را با تعداد بالای بازدید خواهید داشت.
 • هزینه های یک فروشگاه حضوری بسیار سرسام آور است. ضمن اینکه فضای گسترده را به خود اختصاص می دهد. وامکان نمایش تمام محصولات به صورت یکجا وجود ندارد .در ضمن تمام محصولات در دید کامل مشتری قرار نمی گیرد.
 • تعداد کارکنان در فروشگاه حضوری بزرگ بسیار زیاد است در نتیجه ، هزینه های نهایی و تمام شده سود را به حداقل می رساند اما در فروشگاه اینترنتی به علت بارگذاری محصولات در داخل سایت مشتری به اطلاعات محصول به طور کامل و جامع دسترسی دارد و احتیاج به مشاوره و اپراتور برای پاسخگویی به حداقل می رسد
 • فروشگاه حضوری در ساعت مشخص در طول شبانه روز امکان پذیرش مشتری را دارد . در نتیجه کارمندان و شاغلین محترم برای خرید حضوری دچار مشکلات عدیده می شوند در حالی که در فروش اینترنتی بدون محدودیت در زمان و مکان امکان انتخاب محصول و خرید وجود دارد.
 • تولیدکنندگان محترم با حذف واسطه ها از دست به دست شدن کالا و افزایش قیمت جلوگیری می کنند. این مساله در کسب رضایتمندی مشتری نقش مهم ایفا می کند

از هر کجای کشور پهناورمان می توانید در تجهیز محیط فروشنده ی محصولات کسب و کار خود باشید.

ما محصولات شما را در کمترین زمان ممکن بدون هیچ فعالیت اضافه ای  عرضه می کنیم.

فعالیتی که موجب افزایش و رونق توان اقتصادی شما می شود.

دیگر باید با این واقعیت که کسب و کار محلی در اولویت است تا کسب و کار کشوری کنار آمد.

به دلیل آن که مقدمه و پیش نیاز کسب و کار های کشوری همین کسب و کار های محلی هستند.

دیگر نیاز نیست محصولات خود را به انبار های تجهیز محیط ارسال نمایید و هزینه های حمل و نقل و انبار را برای خود ایجاد کنید.

ما محصول را از شما تا لحظه ی فروخته شدن دور نمی کنیم.مگر آن که نیاز به انبار داشته باشید که آن هم برای شما فراهم است.انبار داری ای نوین و البته کم هزینه برای همه ی استفاده کنندگان.

در بسیاری از سایت های مطرح درصدی که از فروش محصولات داخل سایت دریافت می شود بسیار بالا است در حالی که این مساله در فروشگاه تجهیز محیط حالت برد، برد دارد.

نیاز به ارسال محصولات به انبار وجود ندارد. ودر نتیجه هزینه ارسال محصول تا انبار بر فروشندگان محترم تحمیل نخواهد شد.

ارسال توسط فروشندگان باعث می شود از ریسک ارسال توسط باربری و احتمالات آسیب به کالا کاسته شود.

امکان دسترسی مشتریان به برند های مختلف در یک فضای مجازی با یک کلیک فراهم می شود و خرید برای مشتری به تجربه ایی آسان و دلچسب تبدیل می شود. در عین حال امکان تبادل اطلاعات میان فروشندگان وجود دارد

برای آنکه بتوانید در تجهیز محیط فروش برسانید باید عضو سایت باشید.

 1. بر روی دکمه‌ی عضویت در قسمت بالای سایت کلیک کنید.
 2. در پنجره‌ای که گشوده می‌شود، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کرده و مشخصات خود را به دقت وارد کنید. توجه کنید که همه اطلاعاتی که وارد می‌کنید، کاملا صحیح باشند و از درج اطلاعات نادرست در این قسمت خودداری کنید.
 3. بر روی دکمه‌ی ثبت‌نام کلیک کنید.
 4. برای شما از طرف وب‌سایت پیامک کد تایید ارسال می‌شود کد تایید را وارد کنید
 5. حساب کاربری شما فعال شده است و از این لحظه عضو فروشگاه تجهیز محیط محسوب می‌شوید.
 6. از قسمت پیشخوان حساب کاربری بر روی گزینه فروشنده شو کلیک نمایید و مشخصات نورد نیاز رو تکمیل کنید
 7. درخواست شما برای فروشنده شدن در فروشگاه تجهیز محیط ثبت و به زودی با شما تماس گرفته خواهدشد. پس همین امروز فروشنده شو

سعی نمایید قیمت محصول مناسب باشد و مشتریان ترغیب شوند این مبلغ را جهت دریافت محصول پرداخت نمایند.

قیمت را بر اساس کیفیت محصول، اهمیت آن، جدید بودن یا نبودن، تعداد موارد مشابه آن در اینترنت و میزان تقاضا و … باشد. هدف شما فقط فروش نباشد و مشتریان خود را راضی نگهدارید تا بعدها از شما خرید انجام دهند و در تمامی موارد بالا قوانین سایت را رعایت فرمایید.

هر چقدر محصولات بیشتر و با کیفیت تری در فروشگاه خود قرار دهید، بازدیدکنندگان شما بیشتر خواهند شد و احتمال فروش فایل ها افزایش می یابد.

اگر باز سوالی دارید نگران نباشید. بعد از ثبت نام و ایجاد محصول، ما محتوای شما را قبل از تایید و انتشار بررسی میکنیم. هر نوع اشکالی از نظر محتوایی، نگارشی، نکات سئو و فروشندگی مشاهده کردیم، شما را راهنمایی می کنیم. بهتر است شما نیز این نکات را سریعاً به کار گرفته تا هم فروش محصولاتتان بیشتر شود و هم نیاز به صرف وقت زیادی از طرف تیم تجهیز محیط بر روی محصولات و محتوای شما نباشد.

ما و شما باهم یک خانواده هستیم. پس در کنار هم و برای موفقیت این خانواده تلاش میکنیم.

خرید آسان و دلنشین را با ما در فروشگاه اینترنتی تجهیز محیط تجربه کنید. تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا با ایجاد زمینه ای مناسب جهت ارسال به تمام نقاط کشور و ارایه بهترین کیفیت، بهترین قیمت و بیشترین تنوع محصول و ارسال در کمترین زمان ممکن به همراه خدمات پس از فروش “7 روز گارانتی خرید ” گامی مطلوب در جهت رفاه حال مشتریان برداشته و فروش را برای شما به یک تجربه دلچسب تبدیل کنیم. 

چگونه کار می کند؟

تنها با طی 4 مرحله می توانید محصول خود را به فروش برسانید.

1

ثبت نام و ثبت محصولات

2

دریافت سفارشات و فروش محصول

3

بسته بندی و ارسال محصولات

4

دریافت وجه از تجهیز محیط

فرم ثبت نام

[dokan-vendor-registration]

فهرست