سپر صورت فریم دار

شیلد صورت چقدر موثر است و آیا واقعا از انتشار ویروس ها جلوگیری می کنند؟

کرونا ما را مجبور کرده است به کلمات و عباراتی فکر کنیم که قبلاً هرگز به آنها فکر نکرده بودیم، PPE، ویروس کرونا، دستگاه تنفس، بیماری همه گیر، قرنطینه و … که هرگز بر سر زبان مردم نبوده است. شاید یکی از پرکاربردترین این کلمات در این روزها ماسک باشد. اما بیایید شیلد صورت را نیز فراموش نکنیم. شیلدها چه شکلی هستند و چگونه باید از آنها استفاده کرد؟ این راهنمای چیزهایی است که باید درباره شیلد بدانید و در نظر بگیرید.

چه زمانی باید از شیلد صورت استفاده کرد؟

اداره ایمنی و بهداشت شغلی (OSHA) توصیه می کند در صورت تماس با هر گونه مواد شیمیایی، اسید، تشعشع، بخارات خطرناک یا اشیاء پرتاب شونده، از محافظ صورت استفاده کنید.

انواع مختلف شیلد صورت

شیلدهای صورت کمی متفاوت از ماسک ها هستند، زیرا اغلب شفاف هستند و نه فقط بینی و دهان را، بلکه کل صورت را می پوشانند. برخی از افراد ترجیح می دهند در طول همه گیری کووید-19 از شیلد استفاده کنند، به خصوص اگر مشکلات تنفسی داشته باشند. انواع مختلف شیلد صورت عبارتند از:

_ محافظ صورت هدبند دار

_ سپر پلاستیکی مناسب مواد غذایی

_ محافظ صورت یکبار مصرف

_ محافظ صورت پهن

_ محافظ صورت محوری

_ محافظ صورت با عینک داخلی

محافظ صورت هدبند دار

رایج ترین نوع محافظ صورت، محافظی است که در اطراف پیشانی قرار می گیرد. معمولاً حاوی نوعی نوار ابری و بالشتکی در ناحیه پیشانی است که پوشیدن آن را برای مدت طولانی راحت می کند.

شیلد صورت هدبند دار

شیلد صورت هدبند دار

 

سپر پلاستیکی مواد غذایی

یک شیلد صورت مواد غذایی، برای پوشش کل صورت طراحی شده است که توسط سازمان غذا و داروی ایالات متحده (FDA) برای استفاده توسط سرآشپزها، نانواها و هر کس دیگری که با مواد غذایی سرو کار دارد، تأیید شده است.

سپر صورت آشپزها

سپر صورت آشپزها

محافظ صورت یکبار مصرف

برخی از شرکت ها از تیم خود می خواهند که هر روز از محافظ صورت استفاده کنند. با این حال، اگر فقط به یک راه حل موقت نیاز دارید، یک محافظ صورت یکبار مصرف می تواند انتخاب خوبی باشد. این ها را می توان به صورت عمده خریداری کرد و پس از یک بار استفاده دور انداخت.

محافظ صورت یکبار مصرف

محافظ صورت یکبار مصرف

محافظ صورت پهن

طول اکثر محافظ های صورت از پیشانی به سمت پایین، کمی پایین تر از چانه است. همچنین می‌توانید شیلدهایی را پیدا کنید که کمی عریض‌ تر هستند، مانند آنچه در اینجا نشان داده شده است.

محافظ صورت پهن

محافظ صورت پهن

شیلد صورت محوری

اکثر محافظ ‌های صورت قابل تنظیم هستند، اما این یکی می ‌تواند در قسمت بالایی چرخانده شود. این بدان معنی است که می توانید شیلد صورت را به طرف بالای سر بپرخانید، این زمانی به کار می آید که نیاز دارید چیزی بخورید یا بنوشید و یا نیاز دارید چیزی را کمی واضح تر ببینید.

محافظ صورت با عینک داخلی

حفاظت از چشم برای صنایع خاصی، به ویژه برای جوشکاران، کارگران ساختمانی و مکانیک ها بسیار مهم است. محافظ صورت با یک جفت فریم عینک داخلی ممکن است راحت تر از سپرهایی باشد که از طریق هدبند به سر و پیشانی متصل می شوند.

 

محصولات مرتبط:

 مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست