anva1

10 مزیت برتر سیستم قفل هوشمند برای خانه و محل کار شما

زندگی روزمره پر از مشغله است. فشار انجام تکالیف مدرسه، حجم کاری شغلی و قرارهای متعدد، هوش و حواس چندانی برای شما باقی نمی گذارد. اگر تاکنون مجبور شده اید با همسرتان در محل کار تماس بگیرید تا یک کلید یدکی برایتان به خانه بیاورد، احتمالاً به این فکر کرده اید که در خانه خود قفل هوشمند نیاز دارید. قفل های هوشمند مزایای زیادی برای صاحبان خانه و مشاغل دارد. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا با 10 مزیت برتر هوشمندسازی سیستم امنیتی خانه خود آشنا شوید.

قفل هوشمند درب

قفل درب

1. افزایش دسترسی بدون به خطر انداختن امنیت

کلیدهای خانه اغلب اشتباها جا گذاشته می شوند. برای جلوگیری از گم شدن کلیدها یا تغییر قفل ها در هنگام نقل مکان مستاجران، قفل های هوشمند با صفحه کلید گزینه مناسبی است. با استفاده از قفل های هوشمند می توانید با کمک فناوری بلوتوث، قفل در را با گوشی هوشمند خود باز کنید. شما همچنین می توانید برای نظارت بر ورود و خروج فرزندان خود رمز عبور اختصاص دهید.

 

2. قفل های هوشمند از طریق تلفن های هوشمند قابل دسترسی هستند

کلیدهای مجازی دسترسی آسان را برای مهمانان مستاجر در تعطیلات، ورود اقوام و ملاقات با اعضای پیر خانواده را فراهم می کند. هوشمند سازی شدن قفل ها افزودنی عالی برای سایر دستگاه هایی است که از راه دور کنترل می شوند. از چراغ‌ های هوشمند و لوازم هوشمند گرفته تا سیستم ورود به خانه، همگی توسط این دستگاه های هوشمند قابل کنترل هستند. همانطور که می دانید دستگاه‌ های هوشمند راه آینده هستند، پس جلوتر از منحنی‌ ها باشید.

ورود و خروج آسان مهمانان

ورود و خروج آسان مهمانان

 

3. امنیت خانه را با قفل هوشمند ساده کنید

قفل های هوشمند به شما امکان می دهند به چندین نفر دسترسی داشته باشید و افرادی که در هر زمانی از شبانه روز به خانه شما ورود و خروج می کنند، ردیابی کنید. با دانلود اپلیکیشن مربوط می ‌توانید قفل‌ های هوشمند خانه ‌تان را از راه دور نظارت و کنترل کنید و در صورت نیاز رمزهای عبور جدید اختصاص دهید.

 

4. اتصال خود را تقویت کنید

شما می توانید قفل های هوشمند خود را با بارگیری برنامه مربوط به آن در داخل خانه یا دستگاه تلفن همراه خود و همچنین در سیستم امنیتی خانه خود ادغام کنید. اگر اعضای خانواده یا مهمانان خانه فراموش کنند پس از خروج در را قفل کنند، قفل هوشمند می تواند مکانیسم قفل را فعال کند. وقتی در نیمه راه محل کار خود هستید و مشکوک می شوید که آیا درب ورودی را قفل کرده اید یا خیر، این ویژگی قفل های هوشمند می تواند آرامش بخش باشد. همچنین می تواند به شما کمک کند تا از خشم همسرتان به خاطر سهل انگاری در نبستن درب خروج، در امان بمانید.

امنیت خاطر و ایمنی منزل با قفل هوشمند

امنیت خاطر و ایمنی منزل با قفل هایی که هوشمند شده هستند

 

5. داشتن گزینه های متعدد شیوه باز کردن درب

اگر مهمان، مستاجر یا نظافتچی خانه دارید که با فناوری راحت نیست، قفلی که هوشمند باشد با مکانیزم قفل سنتی، راه دیگری برای باز کردن و ایمن کردن درب منزل یا محل کار به شما ارائه می ‌دهند. اگر نمی‌ خواهید به بلوتوث و وای ‌فای تکیه کنید، صفحه ‌کلید را انتخاب کنید و رمز عبور را مستقیماً روی مکانیسم قفل ذخیره کنید. نگران نباشید و به قفل های هوشمند اعتماد کنید، با میلیون‌ ها امکان رمز عبور مختلف، احتمال اینکه کسی کد شما را حدس بزند یا حتی آن را هک کند، تقریبا غیرممکن است. قفل های صفحه کلید دیجیتالی، همگی دارای ویژگی پنهان کردن رمز عبور هستند که به افزایش ایجاد حریم خصوصی در حالت بدون کلید کمک می کند.

انواع شیوه های باز کردن قفل هوشمند

انواع شیوه های باز کردن قفل هوشمند

 

 

6. طرح های شیک برای انتخاب

زیبایی شناسی یک قفل و کلید های هوشمند به طور هدفمند و برای جایگیری در مکان های مختلف طراحی شده است. چه بخواهید یک طراحی ساده مانند دستگیره درب هوشمند داشته باشید یا حتی یک طرح مدرن و پر تکنولوژی مانند قفل های هوشمند ورودی بدون کلید، می توانید طیف وسیعی از سبک ها را از میان محصولات موجود در بازار انتخاب کنید. شما می توانید مدلی را انتخاب کنید که به نظر می رسد مانند یک دستگیره سنتی است و یا هر چیز دیگری که از نظر زیبایی شناسی شخصی شما جذاب باشد.

 

7. کلید مخفی را فراموش کنید

آیا هنوز کلید یدکی را زیر گلدانی در ایوان جلوی درب ورود خود می گذارید؟ آیا میدانید غریبه ها اول از همه به کجا نگاه می کنند؟ پس کلید مخفی را دور بیندازید و با این دستگاه بدون کلید به قرن بیست و یکم قدم بگذارید. بدین ترتیب، دفعه بعد که فرزندتان کلیدش را فراموش کرد و نتوانست وارد خانه شود، فقط کافی است همانطور که شما در حال انجام کارهایتان هستید، یک رمز عبور برای او بفرستید و به دنبال کارتان بروید.

ارسال رمز عبور از طریق تلفن همراه برای ورود به محیط

ارسال رمز عبور از طریق تلفن همراه برای ورود به محیط

 

8. سیگنال های قفل امنیتی از راه دور

اگر دارای املاک اجاره ‌ای یا خانه‌ های اقامتی هستید یا آنها را برای مشتریان مدیریت می ‌کنید، شما این شانس را دارید که زندگی راحت و بی دردسری داشته باشید. قفل هایی که هوشمند هستند را نصب کنید و با با این کار با تماس های تلفنی وحشتناک نیمه شب از سوی مسافران خداحافظی کنید، زیرا مسافران با کمک این دستگاه هوشمند می تواند به راحتی فقل درب ورود را بدون حضور شما باز کنند و البته دیگر نیازی نیست با مهمان فراموشکار برخورد کنید. استفاده از این قفل ‌های هوشمند راهی است که می‌توانید هنگامی که در تعطیلات یا در محل کار خود هستید نیز منازل اجاره ای و اقامتی خود را کنترل کنید. همچنین می توانی زمانی که مشغول صرف شام با خانواده اید و یا مشغول انجام امور کاری خود هستید نیز به راحتی از راه دور درب های ورود رو کنترل کنید.

استفاده از سیگنال تلفن همراه برای باز کردن قفل هوشمند

استفاده از سیگنال تلفن همراه برای باز کردن قفل  های هوشمند

 

9. خانه یا املاک سرمایه گذاری خود را از سراسر کشور مدیریت کنید

یک قفل‌ هوشمند به شما این امکان را می‌دهد بدون حضور در محل، ملک خود را بررسی کنید. همچنین فرآیند ورود و خروج را برای مهمانان و مدیران املاک ساده کنید. تا زمانی که اتصال داده ای دارید، می توانید تاریخچه قفل را بررسی کنید، eKeys را به اشتراک بگذارید و لغو کنید و موارد دیگر.

10. همه موارد فوق

شما تا به اینجا 9 مزیت قفل های هوشمند را خواندید، منتظر چه چیزی هستید؟ به لطف قفل های هوشمند، زندگی کمی ساده تر شد. شما می توانید یک از طراحی های قفل هوشمند و زندگی را ساده تر کنید. البته اگر از قطع برق یا قطعی اینترنت نگران هستید، حداقل در یکی از ورودی‌ ها یک صفحه کلید بدون بلوتوث اضافه کنید.

 

 

 

محصولات مرتبط:

 مطالب مرتبط:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست